ŽABARSKI POZDRAV
Ja, poletje se je začelo. Vsi bodo nekje počitnikovali. Prijatelji nam bodo pošiljali pozdrave z morja in oddaljenih dežel. Mi pa smo obtičali tukaj, v Ljubljani. V bolnišnici.
Kaj pa tako vzdihujemo, saj smo vendar v prestolnici. Resda vidimo Ljubljanski grad samo skozi okno in tudi sprehod po mestu bo še malo počakal. Ampak trenutno je Ljubljana naš drugi dom in prav je, da se tudi mi spomnimo naših prijateljev. Zato smo svoje sošolce in učitelje presenetili in razveseli z razglednico, ki odseva našo osebno noto. Izdelali in poslali smo jim povsem svojo razglednico, s katero smo jih hudomušno poučili o Ljubljanskem barju in Žabarjih.

Žabarski pozdrav iz Ljubljane želimo tudi vam!

Ljubljanica

Ljubljanski grad

Ljubljana

MedvedkiJunijPediatrična_klinika