VTISI S 24. BOLNIŠNIČNIH OLIMPIJSKIH IGER NA URI Soča

Dragi športni prijatelji z OŠ Ledina!

Hvala, ker ste se udeležili 24. BOI  na URI Soča.
Za nas je bilo tekmovanje zelo posebno, zabavno, lepo, prijetno in nepozabno.
Veseli smo bili, ker ste nam pomagali pri tekmovanju, spodbujali ste nas pri igrah na poti do najboljšega rezultata.
Tega dogodka in druženja ne bomo pozabili. Upamo, da se kmalu spet srečamo in se skupaj veselimo.

Učenci bolnišnične šole na URI Soča
Suzana, Mateo, Monika
PODELITEV MEDALJ DSC_8555 KOLESA

VTISI

Meni je bilo všeč to, da sem lahko pela pred občinstvom. S tem so se mi uresničile moje sanje.
Suzana, 13 let

Lepo mi je bilo, ko sem tekmoval z vozički. Dobil sem zlato medaljo. Ko sem igral tobogan bowling, sem zelo užival. V veliko spodbudo mi je bila tudi soigralka Catalina. Catalina, hvala ti!
Mateo, 9 let

Najlepše mi je bilo, ko sem dobila dve srebrni medalji. Zahvaljujem se svoji soigralki Anji, da mi je pomagala doseči dobra rezultata. Ponosna sem, da nama je uspelo.
Monika, 9 let

THE 24TH HOSPITAL OLYMPIC GAMES

In our Rehabilitation center Soča, the 24th Hospital Olympic Games were held this March.

Before the games started , my friend, Suzana, sang her own song, “Dreams.” I liked it very much.

The 8-year-old pupils from primary school Ledina came to visit our rehabilitation center to take parts in the games. Some famous Slovene athletes were in the audience to observe the games.

The competitors participated in three different games. First was cycling, followed by toboggan bowling and pikado. I competed in toboggan bowling, in which I was the best. So, I received a gold medal.

After our games, the parents competed. At the end we ate croissants with chocolate.
The games were fun. I really enjoyed participating.

24. BOLNIŠNIČNE OLIMPIJSKE IGRE

V marcu smo na Univerzitetnem rehabilitacijskem inštitutu SOČA izvedli 24. bolnišnične olimpijske igre.

Preden so se igre začele, je moja prijateljica Suzana zapela svojo lastno pesem z naslovom Sanje, ki mi je bila zelo všeč.

Obiskali so nas osemletniki iz OŠ Ledina in sodelovali na igrah, prišli pa so tudi nekateri znani slovenski športniki, ki so navijali za nas.

Tekmovali smo v treh igrah: v kolesarjenju, tobogan bowlingu in pikadu. Jaz sem sodelovala v tobogan bowlingu in zmagala – dobila sem zlato medaljo.

Po naših igrah so tekmovali še starši. Ob koncu smo jedli rogljičke s čokolado. V bolnišničnih olimpijskih igrah sem uživala, saj so bile zelo zabavne.

Pia Radovan, 8. razred

Tekmoval sem v kolesarjenju in pikadu. Tekmoval sem skupaj z Miho Starmanom. Bila sva zelo uspešna. V pikadu sva prišla na tretje mesto in osvojila bronasto medaljo. V vožnji s kolesom sem tekmoval sam in sem dosegel tretje mesto in dobil bronasto medaljo. Na zmagovalni oder, na tretjo stopničko, me je pospremil Miha.  Zelo sem hvaležen, ker je tekmoval z mano.
Na igrah sem bil zelo vesel, saj sem osvojil dve medalji.
To je zame zelo velik uspeh.
Nik Novkovič, 6. razred