Že ob vhodu na Pediatrično kliniko nas pričaka jelenček Rudolf z Božičkom. Ta ima ogromno dela z nalaganjem daril na sani. Najprej jih bo razdelil bolnim otrokom.

.

Po prihodu na oddelek čebelic nas prav tako razveseli čarobno okrasje in oddelčna smrečica. V času bivanja na oddelku v mesecu decembru učenci radi ustvarjajo unikatne izdelke. Lastnoročno izdelano darilo ima največjo vrednost. Šolarji izdelke ponosno odnesejo domov. Podarijo jih najdražjim ali pa krasijo njihov dom.

Lepa in plemenita gesta je tudi izdelati voščilno in tako podariti čas, dobre misli in želje tistim, ki so nam še posebej ljubi. Tudi voščilnice smo izdelovali, voščilnice, ki jih krasijo okraski – gumbki. 

In dočakali smo tudi dan, ko nas je Božiček zares obiskal. Ujeli smo ga, ko je plezal po vrvi in se spuščal s Pediatrične klinike.

Srčno in srečno 2023 vam želimo z oddelka čebelic!

Metoda Leban Dervišević
december 2022